Kurs Master NLP

KURS MASTER NLP, to szkolenie dla certyfikowanych Praktyków NLP. Jest dostępny jedynie dla wybranych. Kurs Master NLP jest dalszym budowaniem umiejętności szczęśliwego życia.

O ile Praktyk NLP pozwalał dotknąć rozwoju własnego w kontekście pracy z samym sobą, o tyle Master NLP pozwala lepiej być z ludźmi. Uczy jak prowadzić, przewodzić, pociągać za sobą innych. Jak porozumiewać się z nimi, by nadawać nowy kierunek rozwoju całych społeczności. Na Praktyku przekazywano sprawdzone metody postępowania, tu jest eksperymentowanie i własne próby. Kurs MASTER skierowany jest do tych najbardziej urzeczonych możliwościami, jakie daje NLP.

Czym MASTER NLP nie jest? Nie jest terapią osobistą. Jeśli otrzymuje się sposoby wpływania i pomagania innym ludziom, to warto wiedzieć – i do Was należy wybór – komu chcecie dać ten wpływ. A dawać będziecie (już często dajecie), jako osoby bardziej świadome i lepiej rozumiejące. Niektórzy będą w swym wspieraniu kierować się na ścieżkę biznesową, niektórzy terapeutyczną, a inni może rodzinną. Wszystkie możliwe. To, co Wam będzie pomocne, to umiejętności trenerskie, które odkryjecie właśnie na moim Masterze. Wielu waszych kolegów z poprzednich kursów Master już prowadzi swoje autorskie treningi.

MASTER NLP składa się z 6 spotkań, co 2 miesiące, przez 4 dni. Każde z nich zawiera w sobie niespodzianki. W zarysie zjazdy zawierają:

PRZEKONANIA

– żyjemy wedle określonego sposobu myślenia, modelu świata. Przyjęcie go pozwala lepiej rozumieć świat i ludzi, ale do próbowania nowego potrzeba zmiany przekonań. I właśnie metodami zmiany przekonań zajmujemy się przez te 4 dni. Na Praktyku temat zajął jedynie 3 godziny. Teraz będzie czas, by do woli ćwiczyć działania, które natychmiastowo dadzą możliwość sprawdzenia dopiero co zmienionych przekonań.

ZDROWIE

– na tym spotkaniu doświadczycie praktycznych metod pracy z ciałem i własnym wysiłkiem fizycznym. Poznacie podstawy metody Feldenkraisa, capoeiry, jogi, masażu, wokalnych metod wibracyjnych oraz tai-chi. Będziemy rozmawiać o pracy z chorobami terminalnymi. Zapoznani zostaniecie z mentalnymi metodami wpływania na wydolność ludzkiego organizmu. Spróbujecie nowych metod żywieniowych i doświadczycie biegu trasowego.

METAPOROGRAMY

– wielu uczestników Praktyka mówi, że 4 spotkanie było najbardziej znaczące. Okryliście więc moc metaprogramów. Na tym spotkaniu sprawdzicie swoją skuteczność w bezpośrednim kontakcie z innymi ludźmi z wykorzystaniem metaprogramów. Poznacie metody motywowania i samomotywowania w stresie i pełnym spokoju. Będziemy eksperymentowali ze zmianami metaprogramów i trwałymi modyfikacjami Waszych nawyków. Wszystko w celu, by być jeszcze bardziej sprawnym w komunikacji z innymi.

INTUICJA

– przekonacie się, że intuicja jest domeną ludzi. Sprawdzimy jak wiele wiemy niewiedząc. Zaczniemy trenować zaufanie do własnych przeczuć i “drgnięć duszy”. Przekonacie się, jak łatwo wpadać na pomysły i uruchamiać swoją kreatywność oraz zdolność przewidywania – może sobie powróżymy… Nauczycie się też czytać fotograficznie (do 25 tys. słów/min).

RYTUAŁY

– nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak często używamy szamańskich metod. Wybaczanie, świętowanie, przemawianie, obdarowywanie, inicjacje, miłość, seks, śmierć, a nawet witanie się, wypełniane są rytuałami. Zaprowadzę Was do cerkwi, synagogi, kościoła pokazując wspólne korzenie wielu religii. Pokażę teatr, miejsce specyficznego rytuału. Zaprojektujemy nasze prywatne wspomagające zwyczaje i „uroki”. Łatwiej zrozumieć wtedy ludzi i nas samych.

WŚRÓD LUDZI

– trening certyfikacyjny, na którym będziemy pracowali z energią, poczuciem własnej wartości, z własną mocą, misją wpływania na innych ludzi. Staniecie też wobec egzaminu przed ludźmi – samodzielnie poprowadzicie 2-godzinny trening w realnych firmach. Ważnym elementem pracy analizowanie archetypów oraz powinności wobec społeczeństwa. Będzie to zwieńczanie i stabilizowanie waszych umiejętności. Na koniec otrzymacie certyfikaty, które – prawdę mówiąc – nie będą wam potrzebne w dalszym życiu. Ważniejsze będzie posiadanie własnej “laski maga”, która będzie was wspierać w najtrudniejszych sytuacjach – jeżeli do nich dojdzie – w co wątpię.